O firmie

 to centrum językowe założone z myślą o kompleksowej obsłudze kancelarii prawniczych, firm, korporacji oraz klientów indywidualnych pod kątem tłumaczeń oraz specjalistycznych kursów językowych.

Centrum to dwa prężnie działające filary:
Kancelaria Tłumacza Przysięgłego specjalizująca się w najwyższej jakości tłumaczeniach prawniczych i medycznych, uwierzytelnionych, zwykłych, pisemnych i ustnych, oraz School of Business and Legal English, profesjonalna szkoła języka angielskiego ukierunkowana na kursy języka prawniczego oraz biznesowego. 

W związku z coraz bardziej widoczną potrzebą specjalizacji i koniecznością wykorzystywania języka angielskiego w konkretnych sytuacjach zawodowych, nieodzowna będzie umiejętność swobodnego posługiwania się nie tylko językiem ogólnym, ale przede wszystkim językiem specjalistycznym typowym dla danej branży. Odpowiadając na zapotrzebowania rynku, naszym celem jest podnoszenie kwalifikacji zawodowych prawników oraz kadr zarządzających poprzez doskonalenie ich umiejętności językowych i dostosowanie każdego kursu do indywidualnych potrzeb klienta oraz wymogów danej profesji. Równocześnie oferujemy wsparcie językowe w postaci Coachingu Językowego opartego na doraźnych spotkaniach i pomocy w opracowaniu konkretnych projektów, prezentacji, korespondencji, wystąpień, tekstów przemówień i przygotowania się do wyjazdów biznesowych, audytów, spotkań, rozmów, czy konferencji międzynarodowych. Aby zapewnić pełną obsługę językową, Kancelaria Tłumacza Przysięgłego oferuje usługi tłumaczeniowe w zakresie tłumaczeń uwierzytelnionych, zwykłych, ustnych i pisemnych w dziedzinie prawa, ekonomii i medycyny.


Zdajemy sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach najważniejsza jest specjalizacja i jakość oferowanych usług. Centrum LingLex powstało na fundamentach tych najważniejszych założeń.

Zapraszamy do współpracy!