Aktualności

Aktualności

Zapraszamy do udziału w organizowanych cyklicznie, certyfikowanych warsztatach oraz szkoleniach z zakresu konstrukcji umów i prawa spółek, prowadzonych w ramach obowiązku doskonalenia zawodowego przez Radców Prawnych i Adwokatów. Informacje o bieżących szkoleniach znajdują się w zakładce DOSKONALENIE ZAWODOWE PRAWNIKÓW.


Zapraszamy na całoroczne kursy:

- Business English -

- Legal English -

- General English -

- ′Coffee Conversations′ -
*
UCZ SIĘ WRAZ ZE ZNAJOMYMI!
Jeśli masz przyjaciół lub znajomych, którzy też myślą o rozpoczęciu kursu językowego, stwórzcie u nas swoją własną prywatną grupę. Specjalnie dla Was ustalimy indywidualne warunki, terminy, tryb oraz zakres nauki.
“Summer afternoon-summer afternoon; to me those have always been the two most beautiful words in the English language.” - Henry James -

Business English – intensywny kurs w zakresie języka biznesowego, marketingowego i menadżerskiego skupiający się na najważniejszych aspektach branżowych. Legal English – intensywny kurs w zakresie języka prawniczego opracowany w oparciu o najważniejsze zagadnienia z dziedziny prawa polskiego i anglosaskiego.
General English – kurs skupiający się na rozwoju wszystkich zdolności językowych, ze szczególnym naciskiem na język potoczny i slang. Coffee Conversations – czyli tzw. wakacyjne pogawędki przy kawie w języku angielskim na codzienne i mniej codzienne tematy, wybierane przez lektora lub przygotowane w porozumieniu z klientem. Kurs mocno nastawiony na rozwój słownictwa i języka mówionego.